| StanGeorgyM a întrebat:

Acum 3 luni mi.am inselat iubitul si acum nu prea mai are incredere in mine ce este de facut? Va rog ajutati.ma va rog fara jigniri, fara glume proaste, fara misto va rog

Răspuns Câştigător
| AnNéVidoff a răspuns:

Pai poti spera! happy
In primul rand spune-i de ce l-ai inselat! happy
Apoi,daca tu crezi ca il mai intereseaza de tine, dedica-i-te lui total! happy
Arata-i ca a fost o greseala si ca iti pasa! happy
Doar insista ca ai gresit si arata-i ca iti pasa! happy
Pentru o perioada, arata-i ca tii la el, fa cum iti spune el, chiar daca te consideri un pic carpa! happy (asa ai considerat si tu dragostea lui cand l-ai inselat! sad )
Doar arata-i ca il iubesti! happy
Si insista cu asta de 10 milioane de ori, nu doar unul! happy
Sfat:
Daca l-ai inselat sexual, nu ii oferi mai mult sex revansa, cred cs te prinzi singura de ce! happy
Da-mi si mie un mesaj cand va impacati! happy
Mult succes! happy
Funda? :?

| StanGeorgyM explică (pentru AnNéVidoff):

Mersi mult :* Promit ca iti dau mesaj cu ce s.a intmplat happy

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Despartire, si inseala pe altul mai curvar nu un om serios care vrea sa faca o familie cu o casa si o masa

| NoSmile a răspuns:

Buna! Nu e nimic de facut! Faptul e consumat si nu exista remediu prin care sa poti indrepta lucrurile.
E normal sa nu mai aiba incredere in tine. Pune-te in locul lui! Daca te-ar insela, ai ma avea incredere in el?
Deodata ce l-ai inselat, e clar ca din relatia voastra lipseste ceva. Iar el, daca ar fi baiat destept, ar sti ca un lucru care s-a intamplat o data, se va intampla si a doua oara.
Sa zici mersi ca inca te accepta in viata lui. De regula, baietii nu iarta infidelitatea.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu ai facut nimic de condamnat este normal esti tanara trebuie sa experimentezi, OMUL NU ESTE PROIECTAT SA FIE MONOGAM! ai 2 solutii te desparti de el si continui sa te distrezi sau ramai intr-o relatie inca care ti se vor scoate ochii de fiecare daca cu acest subiect

| corbulalbrosu a răspuns:

Vei fi nevoita sa dai dovada de foarte multa diplomatie in viitor si mult tact in tot ceea ce faci, pentru a incerca sa-l faci sa uite tot ceea ce i-ai facut. Incearca sa petreci cat mai mult timp alaturi de el pentru a nu-i da posibilitatea sa isi faca nici macar idei ca ai putea sa mai gresesti.

| Emilian65 a răspuns:

De ce l-ai inselat? Nu era fidel fata de tine? Nu erai multumita de prestatia sexuala din partea lui? Acum, foarte bine ca nu mai are incredere in tine. Sincer sa fiu, nici eu nu as avea incredere intr-o asemenea fata care ma inseala.

| Doub a răspuns:

Iooi, şi mai vrea să fie cu tine?
Ce trist.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi e normal. nu îi meriți încrederea.
cum poți să înșeli un om și apoi să spui că îl iubești? chiar nu vă înțeleg. eu nu te-aș ierta.

| Armenianeek a răspuns:

Cum adica ce e de facut? straight face
Nu poti face nimic, e clar ca din moment ce l-ai inselat dai dovada ca nu tii la el. Ciudat ca inca mai vorbeste cu tine. Anyway bafta!

| geamanuaddy a răspuns:

Spera sa te ierte cu toate ca sansele sunt minime. Dar daca totusi o face, vei avea mult de asteptat pana isi va recladi increderea in tine si mai mult decat atat, dupa o astfel de experienta ar trebui sa inveti ceva: increderea si infidelitatea se platesc scump.