| lazio9 a întrebat:

Acum 6 zile m-am certat cu prietena mea, eram pe net si imi spune sa-mi dau camasa jos asa cum o facea fostul iubit, pare obsedat de fostul vorbeste despre el tot timpul apoi spune ca niciodata nu m-a iubit si ca inca il mai iubeste atunci m-am suparat si am disparut 2 zile apoi mi-a trimis un mesaj TE IUBESC LEUTULE si imi spune ca a mintit asa ca am iertat-o, apoi ne-am certat din nou si eu i-am spus sa cante ca Celine Dion asa canta fosta mea iubita s-a suparat si a disparut de tot i-am trimis 16 emailuri in 2 zile si spunea ca le-a sters pe toate ca nu-i pasa, ca sant un sarantoc si un prost ce parere aveti? cateodata imi demonstreaza ca ma iubeste iar cateodata ma face sa ma simt foarte confuz, ce parere aveti?

8 răspunsuri:
| BlancaFantasma a răspuns:

Sunteti doi prosti.astea`s motive sa va certati? mai bine v-ati gandi daca va iubiti unul pe altul sau nu.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce vîrstă ave ți voi?

| IonutAxi a răspuns:

Parerea mea ar fi sa te desparti de ea pentru ca iti face rau ..si ar trebui sa cauti pe cineva care te merita cu adevart ..si daca ai vrea sa "sufere" ea cum suferit tu ..sa o faci geloasa cu accea persoana

| LotusRadioactiv a răspuns:

Reactiopnati prea rau in astfel de cazuri, pe care numai timpul le poate rezolva. Iubirea se dezvolta in timp.
Oricum, nu e bine felul cum a reactionat.

| lazio9 explică:

Eu am iertat-o pe loc pentru. ca o iubesc dar ea pe mine NU...i-am tirmis 16 emailuri si deja a trecut 7 zile.

| Ina93 a răspuns:

Parerea mea ar fi sa te desparti de ea pentru ca iti face rau ..si ar trebui sa cauti pe cineva care te merita cu adevart ..si daca ai vrea sa "sufere" ea cum suferit tu ..sa o faci geloasa cu accea persoana

| flaviu1990 a răspuns:

In cazul tau nu te iubeste iubirea ei este falsa inc il iubeste pe fostul de aceea il are tot timpul in gand. ea poate cauta interes financiar la tine de aceea ti-a spus sarantoc, dar acum cred ca sa impacat cu fostul. sfatul meu pentru tine este sa o uiti si sa cauti o fat care te iubeste cu adevarat si te accepta asa cum esti, numai bine

| lory23 a răspuns:

Eu cred ca nu te iubeste cu adevarat si ii e dor de vechiul iubit!