| anonim_4396 a întrebat:

Prietenul meu, de cateva zile nu ma mai baga in seama si nu stiu de ce! Ieri, de exemplu, a trecut pe langa mine si nici nu m-a salutat! Ce se intampla?

Răspuns Câştigător
| Nirvana a răspuns:

Daca nu stii nici tu ce s-a intamplat, adica nu i-ai facut nimic insemna ca si-a gasit pe alta, dar nu are curajul sa iti spuna. Poate asteapta sa il abordezi tu, sa ii ceri socoteala, ca sa aiba motive sa se desparta de tine. Cert e ca si-a gasit pe alta si acum neavand motive sa te paraseasca le cauta.Stii,ar fi aiurea sa recunoasca ca a fost un magar fata de tine si nu concepe sa isi ceara scuze. happy Imi pare rau. Mie asta imi zice ceea ce se intampla cu voi.

3 răspunsuri:
| rosto a răspuns:

Sigur mai e prietenul tau? ca la cum se comporta nu prea pare happy

| emilia1980 a răspuns:

Incearca sa l intrebi ce se intampla, vorbesti cu el si dupa aceea asculta pe altii.pentru ca fiecare vorbeste de cum i s a intamplat lui.deci daca asculti parerea la altii iti vin numai ganduri negre si macar nu ai motive.inaite de a sta rau asculta ce are de spus; si daca e cum credem toti vino si scrie asa te ajutam sa treci momentul greu. daca nu momentul fericit.bafta.

| Flavia_1133 a răspuns:

Poate s-a suparat pe tine