| Adela50 a întrebat:

Acum cateva zile, a revenit in viata mea un baiat la care am tinu mult si el la mine, pana cand el s-a mutat in alt oras.Acum am vorbit cu el pe mess, iar el nu stie cine sunt, nici nu cred ca ma mai tine minte.Am tinut foarte mult la el, aproximativ 3 ani. O prietena de-a mea mi-a zis ca chiar daca nu ne-am mai vazut de mult, fiind prima mea dragoste inca mai tin la el.Acum nu stiu ce sa fac cand vorbesc cu el pe mess.Cum sa-i zic sa ne cunoaste, chestii. Oare chiar mai tin la el?

3 răspunsuri:
| Luori a răspuns:

Continua sa vb cu el pe mess si asa afli daca mai simti vreo ceva pentru el.
Prima dragoste nu se uitawinking. Nu il minti, spune-i din prima cine esti; ca sa nu aiba ce sa iti reproseze.

Dar daca vb cu el, fie ca si doar simpli amici, de dragul trecutului, afli ce este in sufletul tau legat de el. big grin

| moniquec a răspuns:

Spune'i cine estihappy si daca nu'si aduce aminte reaminteste'i tuhappy prima dragoste nu se uita niciodata asa a fost si in cazul meuhappy am stat cu el 2 ani si dupa ne'am despartit si nu am mai vorbit vreo 3 ani si acum dupa 3 ani suntem iar impreunabig grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbeste cu el, spune-i cine esti si asa iti vei da seama daca mai simti ceva pentru el, sau daca el mai e interesat de tine sau nu.