| andreik7 a întrebat:

Salut.Am nevoie de un sfat prietensc aici.Am vorbit cu o fata timp de vreo 6 luni si stiam sigur ca o sa fim impreuna adica vorbeam chestii serioase de cum o sa fim si chestii din astea.Dar la un moment dat am realizat ca s-a indepartat si i-am zis ca mi-am dat seama ca nu vrea sa trecem la pasul urmator, sustinand ca ea stia asta de mai mult timp dar nu putea sa imi zica ca sa nu ma raneasca ca tine foarte mult la mine.Ea in continuare vrea sa ramanem prieteni pentru ca ea mi-a zis ca am fost singura persoana din viata ei careia a putut sa ii zica toate problemele si lucrurile prin care trece.As vrea sa imi dati un sfat ce sa fac sa raman prieten cu ea sau sa ma detasez foarte mult si sa ramanem doar la stadiul de"buna ce faci?".Imi este foarte frica ca daca o sa ramanem prieteni sa nu ma atasez iarasi si sa sufar din nou.

1 răspuns:
| ChokoX3 a răspuns:

Eu zic sa ramaneti prietenibig grin Sunt sigura ca iti vrea tot binelehappy Insa intre timp gasesteti si pe altcineva, dar nu o neglija