| d3nyp3ny a întrebat:

Acum cateva zile, mama mi-a luat un laptop, HP Pavilion G6. De ieri incarcatorul nu mai merge incarcatorul, tine bateria la acelasi nivel, dar nu incarca. Tin sa mentionez ca inainte, l-am tinut destul de mult la incarcat, mama zicand sa formatam bateria. Iconita bateriei spune asa despre incarcator: "plugged in, not charching". Ce ar putea avea?

4 răspunsuri:
| DaRyUsSyK a răspuns:

Daca l'ai cumparat acum cateva zile singura solutie e sa mergi la ei deoarece ai garantie si pe laptop si pe baterie.

| d3nyp3ny explică (pentru DaRyUsSyK):

Mama l-a luat din Spania si acum suntem in Romania.