| xBlackPearlX a întrebat:

Cand eram mai mica la 11 ani m-am masturbat cu o fata mi-am introdus lucruri inauntru si dupa ceva timp mi-a curs sange nu stiu daca m-a zgariat cu obiectul respectiv sau daca mi s-a rupt himenul intrebarea e mai sunt virgina?

15 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

E clar.Adio virginitate.Mai ales daca ti-a curs sange. Daca te duce mami la un control ai incurcat-o.

caramela
| caramela a răspuns:

Mai mami..chiar la 11 anisori ai fost atat de curioasa? nu te-ai gandit ca acele obiecte introduse te pooate rani? ori sa te infectezi? Doamneee in ce lume traim? doar sex aveti in cap? e posibil sa iti fi rupt acel himen, ori daca te usura, sa te fi ranit.ce bataie meritatistraight face

| Andreea357 a răspuns:

Nu mai esti virgina din moment ce ai introdus ceva acolo plus ca ti-a mai curs si sange.

| Noone4u a răspuns:

Da ce puteai sa bagi acolo, subufaru de la masina? Lucruri auzi...

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Nu mai esti virgina

| pietrean a răspuns:

Faptul ca "ai introdus lucruri inauntru", mai mult ca sigur nu mai esti virgina.Sangerarea,poate fi de la ruperea himenului, dar si daca te-ai ranit. Oricum, trebuia sa te doara in ambele cazuri.Ca s-a rupt himenul, asta e, i-ai luat placerea unui mascul de a te dezvirgina el, dar daca te-ai ranit, asta poate fi o problema pe viitor.

Răspuns utilizator avertizat
| 8imal a răspuns:

Nici in urechi ca ti-ai pus cercei happy

| xBlackPearlX explică (pentru 8imal):

Daca ai chef sa faci misto, du-te la alta intrebare! eu vorbesc serios aici!

| Hutzy95 a răspuns:

Lumea o ia razna acuma, copii se masturbeaza de la 11 ani mai nou?
Am auzit ieri un copil de 10 care vorbea cu niste colegi de clasa ca s-a masturbat pentru prima data si cica e fain si le zicea sa incerce si ei laughing... BA, treziti-va, lumea asta o ia razna o sa vedem peste cativa ani copii de 10 - 11 ani care fac sex chiar si oral si de toate felurile, pornografia ii tampeste pe unii

| xBlackPearlX explică:

Normal ca nu, doamne, daca vrei sa faci misto, du-te in alta parte

| xBlackPearlX explică:

Eu credeam ca nu mai sunt virgina dupa ce am primul contact sexual cu o persoana de sex opus

| vianora a răspuns:

Nu mai esti virgina din moment ce ai introdus ceva acolo plus ca ti-a mai curs si sange. e posibil sa iti fi rupt acel himen, ori daca te usura, sa te fi ranit.

| meandme77 a răspuns:

Pai mai fatuca daca ai bagat stalpul de curent in tine posibil sa te fii ranit, nu crezi? dar daca ai bagat altceva te ai dezvirginat...

| AlexandraGiorgiana a răspuns:

Pacat ca va prostiti astfel oh go on. Dar nu-i capat de lume, himenul se poate rupe chiar si cand faci sport sau te lovesti. Fereste-te de controale! Funda:*