| Maya_8602 a întrebat:

TPU! Intrebare pentru baieti! Deci voi cum va comportati cand placeti o fata (cei mai timizi)?
funda si vot

2 răspunsuri:
| ionika17 a răspuns:

Buna.Ma uit in ochii ei si ii citesc gandurilelaughing, si ii zambesc, cam asa fac eu cand imi place o fatahappy

| Skip3 a răspuns:

Pai nu e chiar asa greu sa-ti dai seama cum gandeste un baiat ( mai ales unul timid). E chiar foarte simplu...de exemplu un baiat holbeaza ochii (nu pot sa spun ca se uita) nepermis de mult la fata pe care o place. Cand vorbeste cu acea fata parca ii vine mereu sa-i dea dreptate chiar si cand stie ca greseste si ar face orice sa o impresioneze happy (se imbraca sofisticat, se tunde sa arate ca Van Damme sau... ma rog ai prins ideea laughing )