| anonim_4396 a întrebat:

Acum o luna am fost la club cu niste prieteni si m-am intalnit cu o colega de facultate acolo. Eram amandoi beti, ea a inceput sa se frece de mine si am inceput sa ne sarutam. Au urmat vreo 3 ore de saruturi pasionale, dansat, frecat etc. Chiar mi-a zis ca ma vrea, ca ma iubeste etc.In fine, am plecat din club dimineata, am condus-o pana la tramvai (i-am oferit sa o duc cu taxiul sau altceva, dar era cu niste prieteni si au plecat impreuna) ne-am mai sarutat o data, i-am zis ca ma gandesc la ce sa-i iau de craciun si am plecat. Au urmat 2 saptamani de vacanta in care i-am trimis un singur mesaj. In prima zi de fac, mergem la un pub cu mai multi colegi (printre care si ea) bem niste beri etc. Cand sa plecam, raman singur cu ea ii dau cadoul respectiv, imi zambeste si-mi spune ca e dragut, apoi imi zice ca nu suntem impreuna si ca nu e pregatita emotional + ca vine sesiunea. Vorbim, radem in pauze...chiar mi-a zambit intr-o dimineata fara vreun motiv anume. Eu o placeam si inainte, dar dupa noaptea aceea nu ma pot gandi la altceva. Acum nu stiu ce sa cred, oare chiar ma place sau a fost doar distractie de o noapte? Pana acum nu mi-a dat de inteles ca ma place sau poate n-am remarcat eu.
Chiar cred ca m-am indragostit laughing. Oare am vreo sansa?

Răspuns Câştigător
| Cristian_Costan_1989 a răspuns:

Ale studentiei valuri laughing Vezi sa nu ramai cu restante, asta e cel mai important.Esti baiat gigea, sunt sigur ca se va repeta evenimentul. Daca nu cu tipa asta, poate cu alta.
Daca tipa te-a refuzat, asta e.Inseamna ca doar a vrut putin sa "sparga gheaţa" si sa uite de probleme.
Eu cred ca tu vrei sa i-o pui, asta cu "indragosteala" e asa, pentru efecte speciale happy

| Shadowave a răspuns (pentru Cristian_Costan_1989):

Nu raman mah la nimic laughing. Le am cu scoala big grin.

16 răspunsuri:
| NoSmile a răspuns:

Buna.
Era beata si incostienta.
Ii plac aventurile si doar asta cauta. Nicidecum o relatie serioasa. Tu ce vrei?
Si pe tine ce te-a facut sa te gandesti asa de mult la ea, faptul ca s-a frecat de tine?
Daca nu erai tu, era altul!
Se cam joaca cu tine fata asta. Nici nu te vrea indeajuns dar nici nu vrea sa te lase sa-si scapi din mreje. tu chiar nu observi?
Cauta-ti o fata cu capul pe umeri, cuminte, care sa te iubeasca!
Colega ta de facultate, cauta doar aventuri.
Succes!

| Seby90 a răspuns (pentru NoSmile):

In alte cuvinte, you're her b i t c h.

Da pai, practic, iti da putin teren, iti da sperante si dupa te taie total. Practic vrea sa faca din tine. o papusa, permite-i si poate ii ajungi in pat, dar aduti aminte, you're dispensable, cand nu are chef de tine, nu are si pace.

| NoSmile a răspuns (pentru Seby90):

What?!

| Seby90 a răspuns (pentru NoSmile):

Ti-am dat quote pentru ca eram de acord cu tine straight face. Jeez. You know how a thread works?

/thread.

| NoSmile a răspuns (pentru Seby90):

Aaa. Se pare ca am inteles putin gresit.
Oricum, te puphappy

| AlinPlaya a răspuns:

Prietene daca o iubesti si zici ca te-ai indragostit, incearca sa o faci sa te placa. Cu timpul vei reusi. Am trecut si eu prin ceva aseamantor. Ai grija.

| Vvistula a răspuns:

Mai imbato odata si duo la tine apoi pa asa e la varsta asta.

| relian a răspuns:

Daca se ametite destul de bine voia si ea ceva ca simtea nevoia sa o faca. Daca nu ai facut atunci nimic naspa.Vezi de aia e bine sa faci ceea ce poti atunci cind ai ocazia, ca dupoa mereu o sa ai regrete, ce ar fi fost ce s-ar fi intimplat si bla bla. Daca o faceai atunci iesea bine sau rau deja trecea era de domeniul trecultului.Eu cred ca ea nu te prea place, ca altfel ar fi venit ea singura la tine, te asigur de asta.Dar lasa timpul sa rezolve, nu insista nu forta ca nu e bine.Sa fiu mai clar nu e ca nu te place deloc, te place cit de cit dar ea viseaza probabil la cine stie ce fat frumos si acum este in asteptare, ceva de genul asta.Si cind o vedea ca fat frumos nu apare te asigur ca nu o sa iti zica nu.Asa sint femeile mai visatoare si se gindesc ca ele merita luna dupa cer.Acum mai depinde si cit de realista sau de visatoare este tipa, desi eu cred ca nu traieste doar in lumea de vis.Deci sanse ai avea, pentru ca barbatu ce el il asteapta nu o sa stea cu ea sau sa vrea sa o ia de nevasta sau chestii de genul asta. Femile vor barbati fatali, si daca mai au si bani e si mai bine, dar ele nu se gindesc ca asemenea barbati merg din fata in fata si ca nu-i prea intereseaza aasa relatiile serioase.Bafta oricum si stai pe aproape de ea insa nu forta.

| LolaLollita a răspuns:

Tind sa cred ca pentru ea a fost doar ceva de o noapte. Nu-ti fa sperante prea mari.

| RetardedRacoons a răspuns:

Fratele meu alb, daca o vrei cu adevarat nu-ti pasa de ce vrea ea, asta cu "nu vreau relatie" am mai auzit-o si eu, si s-a lasat cu o relatie dupa. Pune laba pe ea si n-o lasa sa scape.

Răspuns utilizator avertizat
| L2558 a răspuns:

Din moment ce era beata... Nu as crede ca este foarte atrasa emotional. laughing si sentimental.

| YooÎngerashaThaa a răspuns:

Întreab`ooo... laughing!

| DyaaDiduu a răspuns:

Pai fetele sunt destul de complicate dar este foarte posibil sa te placa! normal ca ai sanse dar trebuie sa fi dulce si dragut cu ea!
FUNDA?