| qwertyq1 a întrebat:

Intr-o seara stateam cu prietena mea la film si am ineput sa ne sarutam si ea a ineput sa se frece de mine si sa frecat vreo 3-4minute si eu mam terminat in pantaloni...de ce s-a intamplat asta? [de la vreo 12 ani am inceput sa ma masturbez si o perioada o facem aproape zilnic..credeti ca are vreo legatura?]

Răspuns Câştigător
| DaRyuSN a răspuns:

Daca esti virgin, e normal sa te exciti si sa te termini repede.Stai linistit... dupa ce o sa faci sex o sa reusesti sa te controlezi. Daca sti ca o sa mai ajungi la chestii de genu' cu prietena ta te poti masturba inainte sa va vedeti, nu o sa mai ai surprize de genul.

8 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu are legătură cu ce faci tu în timpul liber; e normal. Te-a excitat și e firesc să ai orgasm. Chiar nu văd care-i problema. Nu ești nici primul nici ultimul căruia i se-ntâmplă „gluma" asta.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Din cauza masturbarii excesive, ti-ai obisnuit organismul sa treaca direct la 'punctul culminant'. Acum, ca sa repari lucrul asta, cred ca tot singur ar trebui s-o faci, antrenandu-te laughing
Adica sa incerci sa mentii erectia cat mai mult, fara sa ejaculezi.
Spor la... treaba laughing

| qwertyq1 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Si cum ar trebui sa fac asta? nu inteleg.

| piticelm a răspuns (pentru qwertyq1):

Adica sa nu te mai masturbezi atat de des. oare cum, doar nu trebuie sa-ti pui dop.Cati ani ai de nu stii nimic, dar mai ai si prietena..Doamne.

| Alcyon a răspuns:

Ejaculare precoce. E problema multor adolescenti.

| djdani2010 a răspuns:

Ejaculare precoce.
uitate la american pie 1 laughing

| qwertyq1 explică (pentru djdani2010):

Sunte virgin[daca conteaza]

| qwertyq1 explică:

Sunt virgin [daca conteaza]