| nvm17 a întrebat:

Acum o luna ma jucam cu iubitul (degetica), totul bine si peste o ora - doua mi-a venit ciclul cu o saptamana mai devreme decat trebuia.Acum trebuie sa imi vina iarasi, a intarziat 2 zile, iar de obicei este regulat.se poate sa fi ajuns sperma in vagin?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Posibilitatea cat si probabilitatea sa fi putut sa ajunga sperma in vagin in modul descris este foarte MICA.
Posibilitatea cat si probabilitatea ca ciclul tau menstrual sa NU fie catusi de cat REGULATA este foarte MARE.
Cel mai posibil dar si probabil motiv real privind neinceperea sangerarii menstruale se datoreaza faptului ca in timpul acestui ciclu menstrual au existat anumite dereglari hormonale deci NU din cauza faptului ca ar fi ajuns sperma in vaginul ''pasaricii'' prietenei tale. Multa sanatate!

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Doar tu stii laughing
Te-a penetrat?

| MPersephone a răspuns:

Poate vei naste un deget.