| anonim_4396 a întrebat:

Acum o luna și un pic am făcut petting cu prietenul meu. Nu a existat ejaculare. Pe 15 august mi-a venit menstruația și a durat 5 zile, însă nu a fost la fel de abundenta ca in alte luni. Am ciclul neregulat. Ar mai exista risc de sarcina?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De la petting este imposibil sa ramai gravida!

| aneliram a răspuns:

Nu

| PaulCos a răspuns:

Felul in care mass media incearca sa reduca accesul la educatie si sa induca o stare de confuzie accentuata, este evident, este genial promovat si intretinut, are un efect instant si de lunga durata. Este genial modul de manipulare sau modul in care se lasa manipulata tanara generatie! Modul in care strecoara, domniile lor cuvinte importate din limba engleza, ma duce cu gandul la prea distinsul domn Raducioiu, care dupa un sejur scurt in Italia, nu mai vorbea bine romaneste. Acum, vad clar, pe val este un nou curent. Confuzia dintre fecundare si contaminare. Genial! Adica?! De la actul sexual pana la atingerea degetului aratator care a atins inainte nara stanga a nasului mamei partenerei si apoi accidental capacul toaletei pe care ea s-a asezat intr-o vineri la 6 zile dupa bacalaureat, in aceiasi zi cu ciclul surorii... Vai de noi cand acestia vor fi adulti! Sau ma intreb cat timp si pana unde mass media cu tot arsenalul de site-uri, canale tv, blog-uri si zvonuri de pe banca din parc, va evolua impotriva acestor copii uitand ca ei au sa tina pe umeri societatea cand vor fi adulti. Care umeri, care societate vom vedea.