| adaada12 a întrebat:

Acum o saptamana am avut un contact sexual dar tipul a pus din greseala prezervativul invers, nu l-a rulat, l-a intors pe cealalta parte, l-a pus bine si apoi l-a sters. pentru siguranta am luat la mai putin de 2 ore escapelle. sunt sanse sa raman insarcinata? nu am avut nici o reactie adversa din cele de pe prospect

3 răspunsuri:
| Alcyon a răspuns:

Mai bine ti-ai face probleme in legatura cu dereglarile pe care o sa ti le dea pastilele.

| Danysan a răspuns:

Un prezervativ rulat gresit se arunca! Dar daca ai luat Escapelle nu e nici o problema happy!

| test1999 a răspuns:

Stai linistita, nu sunt sanse chiar deloc, si daca sunt, sunt infime. Nu ai de ce sa-ti faci griji, crede-ma.