| DJSpook1 a întrebat:

Acuma 1 săptămână o fată mi-a spus ca ei îi plac baieți cu ochi albaștri cu părul blond, o fată poate alege pe cine place? Sau inima o face?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam la toate fetele le plac baietii blonzi cu ochii albastri, chiar si mie.
Sora mea are aceleasi preferinte, dar prietenul ei e saten cu ochii caprui. Deci putem noi fetele sa avem 1000 de preferinte, pana la urma uitam de ele cand il gasim pe "el"

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu are nicio importanta. Sunt sigura ca si tu ai prefera o fata blonda cu ochi albastri dar pana la urma te indragostesti pur si simplu de o persoana cu care esti compatibila, ai ce vorbii, te simti bine in prezenta ei n-o sa-ti mai pese de aspectul fizic, ba chiar ii vei vedea parul saten si ochii caprui mai frumosi decat orice alt par blond sau ochi albastri.

| Doub a răspuns:

Ce manelistic a sunat asta.
Da, da inima o face.

Răspuns utilizator avertizat
| DonaldTrump a răspuns:

Nu mai ficatul alege nu inima.

| MidnightR a răspuns:

Da-i cateva pahare de vin si nu o sa mai aiba pretentii laughing