| CeTrebuieSaScriuAici a întrebat:

Intrebarea aceasta e pentru baieti ce va place la o fata exemplu[parul blond ochi.].

Răspuns Câştigător
| euu26 a răspuns:

Nu prea ar conta ce ne place noua, fiecare cu gusturile lui.
1 Felul ei de a fi,
2 Parul brunet,
3 Ochi caprui,
4 Ten creola,
5 Corp sa arate cat de cat bine.
Sper ca ti-am fost de ajutor sa iti faci o idee cu ce iti place tie.

3 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Cui îi pasă de cumoarea părului sau a ochilor?
Dacă-i proastă ca noaptea tot degeaba.

| BassHunter13 a răspuns:

Eu daca are ochi frumosi un zambet extraordinar ma cucerit!

| RockNbeer a răspuns:

Nu obisnuiesc sa imi fac o prietena pe termen lung, daca se poate doar o seara ii in regula.
Imi plac si blondele si roscatele si brunetele, ochilor nu prea le dau atentie, in rest ii logic ce caut...