| RAY a întrebat:

Ai accepta daca o fata ti-ar propune sex la telefon? Ce parere aveti despre asta?

35 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Dacă e ceva random bineînțeles că nu e în regulă. Ori e vrăjeală ori sex mecanic, iar eu refuz ambele experiențe. Dacă am vorbit în prealabil cu ea și mă atrage îmi e totuna că îmi zice față în față, la telefon sau pe net. Să se întâmple.
Later edit: Acum am înțeles întrebarea ta. După cum ți-am zis am trăit deja experiența asta. Aș accepta doar dacă am o comunicare autentică cu ea care nu se va rezuma doar la un moment forțat. Dacă există o dorință concretă de ambele părți de a avea sex, lucru care implică și o natură afectivă (dorința de a se întâmpla și în realitate)

| T0T a răspuns:

Și cum pot să o fwt prin telefon?

| RAY explică (pentru T0T):

Foloseste ea telefonul ei

| T0T a răspuns (pentru RAY):

Îl pune pe vibrații?

| RAY explică (pentru T0T):

Daca are s8 va fi super numai are nevoie de barbat da il pune pe super vibrati

| T0T a răspuns (pentru RAY):

Cel mai bun e un Note 7, ăla o încinge bine de tot laughing

| RAY explică (pentru T0T):

Nu stiu, eu am a5 2015, si imi încinge nervi de 2 ani

| Holiday a răspuns:

Stii care e treaba? Daca sa te masturbezi uitandu-te la filme porno e ok, pana la urma de ce n-ar fi ok o masturbare "interactiva", ca sa zic asa? Pana la urma e mai mult decat sa te freci uitandu-te la porneturi. Dar tot nu e sex, ramane in categoria masturbare.

| RAY explică (pentru Holiday):

Desi sa accept?

| Holiday a răspuns (pentru RAY):

Sa-ti pui prezervativ neaparat ca la ce spaima ai tu ca iei boli venerice s-ar putea sa iei prin autosugestie...laughing

| RAY explică (pentru Holiday):

Categoric ca da, las ca poate gasesc un ciorap

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru Holiday):

Sa nu-i sara shpan in ochi.winking laughing

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Poate sa propuna si in altar; doar sa se grabeasca sa ajungemsi sa o facem acasa inainte sa apara soacra-mea.winking laughing

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pacaleala de 1 aprilie

| Otto19 a răspuns:

E super excitant si e perfect, incercati lucruri noi, e cea mai placuta convorbire telefonica mai ales cand vorbeste nu-mai ea si tu asculti

| BAD17 a răspuns:

Sigur ca as accepta adica pana la urma incerci lucruri noi, nu? asa ca logic ca as accepta cine n-ar faceo

| RAY explică (pentru BAD17):

De ce mi-ai copiat avatarul altul nu il puteai pune?

| BAD17 a răspuns (pentru RAY):

Doar mi-a placut imaginea.Stai calm ca daca e deranjeaza asa mult o schimb

| BAD17 a răspuns (pentru BAD17):

Te*

| RAY explică (pentru BAD17):

Am avut clona pe TPU de asta spun

| gălbenea a răspuns:

Sunt fată si sincer nu stiu cum ar decurge scenariul asta in cazul meu. Probabil mi s ar parea mai mult cringe decat sexy. Si nu se compara o vorba cu o atingere zic eu

| RAY explică (pentru gălbenea):

Daca vrei putem incerca, desigur ca nu se compara dar atingerea costa 50 de euro ora

| anonim_4396 a răspuns (pentru gălbenea):

Mai lucreaza putin la imaginatie!winking

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Uimestema si tu ai facut a?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

big grin

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Cool tu de toate ai facut

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Ray,ca faci sex normal,anal, oral, sex la telefon sau folosesti jucarii sexuale, e in regula, atata vreme cat nu te vinzi, iar eu nu m.am vandut niciodata.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Ich glaube dich meine liebe

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Auzi dar cu mine ai face asta? de curiozitate intreb, nu vad nimic rau intre doua persoane care posibil sunt la distanta

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nu,Ray,nu as putea fiindca nu te cunosc, nu simt nimic pentru tine.Nu e atat de simplu.happy

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Inca nu ma iubesti? ce rea esti pe mine ma iubesc toate fetele numa tu nu, trist