lolita
| lolita a întrebat:

Ai face sex cu o persoana necunoscuta pentru 10.000 de euro?

Răspuns Câştigător
blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

Eu sunt curioasa cati sau cate dintre aceste raspunsuri runt reale? Cati sau cate la vederea a 10 000 de Euro pot refuza aceasta suma stiind sau gandindu-se ca o partida de sex poate sa tina de la cateva minute la 3 ore si apoi ca pot sa faca ce vor cu acesti bani?
Eu cred ca ies din aceste tipare de persoane care neaga ca ar face ceva pentru bani, mai ales pentru asa o suma si sa va spun si de ce. Eu as face sex cu o persoana necunoscuta pentru o suma de 10 000 de Euro daca ar fi singura cale de a face rost de bani in urmatoarele situatii :daca as avea un copil bolnav si ar necesita o interventie chirurgicala, daca ar necesita plecarea la un spital afara din tara, daca ar muri de foame, daca ar necesita medicamente de luni si luni de zile foarte scumpe, daca as avea datorii mari in banci (sa nu ajungem sa stam pe strazi) si cred ca mai exista exemple destule, as face acest lucru daca mi s-ar oferi ocazia fara nici o ezitate fara sa ma gandesc decat la ce s-ar intampla daca as refura aceasa oferta sau ocazie in exemplele de mai sus.

44 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca mii dai miine...de ce nu....cind ne sunam?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu ai face striptis pentru 40.000 intr-o noapte?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, n-as face sex pe bani dar ii invidiez putin pe cei care au scris ca pot face acesti bani foarte usor, mi-ar prinde un sfat bun deoarece sunt somera si sunt insarcinata si as avea mare nevoie de suma asta de bani pentru constructia unei bucatarii ca am o camera si de acum e clar ca am nevoie si de bucatarie, daca e asa usor sa faci banii astia spuneti-mi si mie voi astia care o duc asa bine ce e de facut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca as primi suma asta da, as face orice unei femei pentru banii asta. Dar de ce intrebi? Esti in masura sa platesti pentru. asa ceva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA. pentru ca ma chinui sa traiesc acum, pentru ca sunt studenta si traiesc pe bani f putini, pentru ca facultatea imi mananca toti banii, am ajuns sa-mi amanatez bijuteriile pentru a putea participa la laboratoare. nu muncesc de 6 ani si mai am 2 de facultate. mentionez ca mai am si un copil de crescut, rate la apartament, taxa la facultate si multe altele. daca cei 10000 de euro mi-ar aduce putina liniste si macar o noapte in care sa dorm fara sa ma gandesc la ziua de maine... DAAAAAAAAA. RECUNOSC!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, multi care de fapt zic ca nu ar face, e clar ca ar face, daca ar avea ocazia. dar prefera sa fie puritani, atata timp cat aceasta ocazie e doar o poveste. femeile mature, mai in varsta, posibil sa nu o faca. sa nu fie atatea care ar face acest lucru. dar cele mai tinere, multe ar face. foarte multe. multe o fac si pentru un suc. o plimbare cu bmw.etc. asa ca mai lasati povestile. cam toate sunteti dupa bani, nu va mai ascundeti dupa cuvinte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| LuS[z] a răspuns:

In nici un caz! Poate fi tot aurul din lume si tot NU AS ACCEPTA
De ce? Pentru ca nu ma vand penttu nimic si nimeni, am anumite principii pe care le voi respecta si in plus nu imi place sa fiu folosita Asa ca degeaba mi se ofera multi bani pentru ca eu voi refuza mereu indiferent de suma! Si da sunt sincera chiar daca unii nu cred happy

| LuS[z] a răspuns:

In nici un caz nici daca mi s-ar oferi totul aururl din lume. De ce? Pentru ca banii nu pot cumpara valorile mele sau principiile mele si pentru ca orice s-ar intampla Integritatea si reputatia mea va ramane intacta pentru ca NU voi accepta vreodata sa fac asta in schimbul unei sume de bani. NEVER