| inna a întrebat:

Ce nu i-ai putea ierta niciodata omului pe care-l iubesti?

12 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sa descopar ca ma minte

April
| April a răspuns:

Lipsa responsabilitatii.

| Flav a răspuns:

Inselarea- nu gasesc absolut nicio scuza.

| Barajag a răspuns:

De iertat am iertat, insa nu voi putea uita cat am suferitsad

| SweetCandy a răspuns:

Iresponsabilitatea si minciuna! sunt greseli capitale intr-o relatie!

| BUBULINA a răspuns:

Totul... asta daca se caieste cu adevarat si ii pare rau pentru gereseala facuta...
si noi suntem iertati de Dumnezeu... happy

| BUBULINA a răspuns:

Si inna cu toti gresim si meritam o sansa... multi pentru persoana iubita fac orice, se omoarastraight face, se lasa de bautura. tutun, curvie, minciuna... vreau sa spun ca se pot schimba cu adevarathappy
uni calca o singura data pe bec si pe urma se schimba...

| Minty a răspuns:

Daca il iubesti cu adevarat ii ierti totul
craciun fericit!

| esapament a răspuns:

Niciodata nu ai ceva ce nu poti ierta omului pe care il iubesti. Stii foarte bine motivele pentru care ai ales sa il iubesti. Atunci cand ajungi in pozitia de a-i ierta ceva, trebuie mai intai sa te uiti la ce ai facut tu. O relatie depinde 100 % de TINE = in ce masura ai putut sa citesti persoana cand ai cunoscut-o, in ce masura te simti bine in pielea ta, in ce masura esti in controlul realitatii din jurul tau.

pentru mine nu exista nimic, tocmai din motivul de mai sus.happy
iti doresc la fel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Celalalt trebuie sa aiba putere de sacrificiu, daca nu-l are imi cumpar catel ala se sacrifica neconditionat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana acum nu a gresit cu nimic ...lucrurile care imi par extrem de importante pe moment la rece sunt doar banalitati pe care le pot trece cu vederea.