| Narfundo a întrebat:

Ai putea iubi un barbat fara un ochi?

Răspuns Câştigător
| Ingerashdragutza a răspuns:

Sincer daca arata bine fara acel ochi si mai ales sa stie cum sa se comporte si cum sa vorbeasca cu tine...da ai putea...dar trebuie sa si vrei.

19 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Da,as putea

| VadTot a răspuns:

Cand iubesti pe cineva Il iubesti si atit! Restul sunt doar barfe! ok?

| Amalia2305 a răspuns:

De îndrăgostit, te îndrăgostești de felul unei persoane de a fi. Îl iubești pentru ceea ce este, cu bune și rele, nu îi iubești calitățile și îi urăști defectele.
Așadar, cum arată este doar o atracție fizică, nu te îndragostești de el pentru cum arată.

| KasdfghjNY a răspuns:

Sufletul conteaza, nu prea conteaza aspectul.Eu iti spun sa pui in valoare calitatile tale, nu defectele!

| Yummi a răspuns:

Depinde si de caracterul femeii. dar, cred ca se poate

| Oana92 a răspuns:

Daca el barbat este un om minunat, capabil sa iubeasca si sa se lase iubit, atunci cu siguranta as putea sa-l iubesc indiferent de handicapul lui fizic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E sensibila problema, dar eu cred ca sunt femei pe lumea asta care stiu sa aprecieze si persoane cu probleme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar sufletul conteaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adevarul este, ca toti cautam ''frumosul'' si ''normalul''. Mi-e greu sa cred ca o femeie poate iubi, un barbat fara un ochi. ''Orice e posibil in dragoste''? Nu prea cred...

| MihaiGe a răspuns:

Sunt bărbat deci nu.
Baftă!

| CosminC86 a răspuns:

Intr-o relatie conteaza 99% comportamentul si 1% aspectul fizic. Eu personal as prefera sa traiesc toata viata cu o femeie de treaba si fara un ochi, decat cu una frumoasa care imi va face viata un cosmar.

Răspuns utilizator avertizat
| GoddessMaui a răspuns:

Nu, dar l-as porecli Cyclon.

| asclepius a răspuns:

Daca are ciocanu mare... si colorat ca ochiu lipsa totu e posibilwinking

| 2AN7 a răspuns:

Nu

| RaZZyGabriel a răspuns:

Orice e posibil in dragoste ..nu te descuraja indiferent de ce spune altii big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru RaZZyGabriel):

"Spun",prietene...

| Simgi a răspuns:

Ce intrebare. il/o iubesti fara un ochi sau pentru suflet?big grin