| anonim_4396 a întrebat:

Ai simtit vreodata ca nu esti complet fara el/ea?

5 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Sunt complet si cu ea si fara ea.Am toate mainile, toate picioarele. Dar atitudinea emotionala despre care vorbesti, intr-adevar, se poate schimba.De obicei dragostea trasnforma un om in bine.Reliefeaza bunatatea din el, ii provoaca ganduri mai pozitive. Dar si reversul ei este foarte urat. Vorbim de : obsesii, gelozii extreme, gesturi extreme, chiar sinucidere etc.
Daca sunt complet fara ea? Da!

| georgiana a răspuns:

Am simtit, si `ochii care nu se vad se uita`...asa se intampla de cele mai multe ori.sunt multe de zis, tu ar trebui sa stii ce vrei, poti merge mai departe si fara ea.

| cipy a răspuns:

Da, mereu simt asta in deosebi cind trec prin locurile unde eram impreuna. Nu am rabdare sa ne vedem din noucrying

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti in regula si fara... dar mult mai bine cu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, evident...
Atata timp cat esti indragostit, simti ca jumatatea te completeaza, asa si este de fapt.