| AngelandDemon a întrebat:

Ajutati-ma cu un sfat! imi place 3 baieti si nu stiu ce sa fac:1.primul este de la mine din clasa si si este seful clasei si este un pic bataus si cand eu sun pe cineva la persoana cu care eu vorbesc la telefon ii zice ca am luat la scoala o nota mica 2.al doilea este asa mai fericit tot de la mine din clasa este 3.Cand am avut o data o ora de engleza doamna profesoara a trimis la tabla o colega si ea na stiu si ea a zis la colega mea ca o spanzura{dar a zis din gluma} si un elev deal doamnei profesoare la carei diriginta si a zis la colega mea ca uitate in spate si uiteti calau si de atunci imi place de el!

Răspuns Câştigător
| oz a răspuns:

1.Invata romana.
2.Invat-o bine.

13 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Iti "plac" trei baieti. A placea si a iubi, sunt doua lucruri total diferite.Sunteti colegi de clasa, nimic mai mult. Vrei sa ai prieten, dar esti prea mica sa distingi cu adevarat lucrurile. Mai asteapta.

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Cum a zis oz
bravo oz nota 10 laughing

| escroaca a răspuns:

"este grele " sa raspunzi la aceste intrebare laughing oh go on l-)

| BlueDreams a răspuns:

Deci fi atenta: in primul rand te duci la profesoara de romana si ii zici ca esti jalnica la scris, la vorbit si la orice tine de limba noastra, pe care din cate vad tu inca nu o cunosti. Apoi te apuci si inveti bine de tot gramatica limbii romane, ca nici mie nu-mi ''place'' intrebari din care nu inteleg nimic.In final il lasi pe seful clasei pe fericit si pe calau si te pui fetito cu burta pe carte.Imi pare rau sa-ti spun ca esti usor analfabeta, iar asta e grav in ziua de azi.Asa ca deocamdata invata limba romana.

| chandnisharma a răspuns:

Invata romana

| 21Ada a răspuns:

1 nu am inteles
2 asculta-ti inima

| JustMeBăi a răspuns:

1.invata gramatica
2.invata literele
3.invata sa scrii corect

| ScandaL a răspuns:

Nu am inteles nimic straight face

Răspuns utilizator avertizat
| v1sE a răspuns:

Ai de ***, si google translate scrie mai corect.

| dolshedolcik a răspuns:

Hmm...nu prea am inteles! straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

90% din utilizatorii TPU sunt analfabeți, agramați, anagramați, cum vrei, dar tu, da, tu, ești în fruntea lor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe1