| lolitaa_1351 a întrebat:

Ajutati-ma va rog! acum o luna am inceput o relatie cu un baiat. s-au intamplat multe intre noi. dar acum simt ca nu il mai iubesc si m-am despartit de el. dar el am suna inkontinu si imi da msj, plange la telefon si imi zice ca ma iubeste, si tot felul de lucruri care ma ranesc,, mi-a spus sa ma mai gandesc sa imi fie mila de el. ce sa fac? totusi ii simt lipsa. dar simt ca nu mai pot sa fiu cu el

4 răspunsuri:
| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Daca ii simti lipsa inseamna ca totusi tii la el sad!
fiecare mai merita o sansa si iubirea vine pe parkuurs dar daca si tu iti propui sa il iubesti!
eu zic sai mai acori o sansa adica nu orice baiat plange pto fata! sad
ppa

| lolly_3072 a răspuns:

Nu poti s afaci tot ce vor ceilalti doar ca tie iti e mila de ei, daca tu asa simti, atunci asa ramane. dar sa stii ce simtiwinking
ppupiicii, lollybig grin

| ruginiz a răspuns:

Il ignori. asa o sa treaca si el mai repede peste toata starea asta patetica in care a intrat.

| PrInTiShOrUl a răspuns:

Saracutzu ce te mai iubeste... dar daca u nu mai simti nimic pentru el nu te mai impaca cu el