| IngeriiSuntCool a întrebat:

Am o micuta problema... Deci, eu am fost impreuna cu un baiat timp de 3 luni insa am avut si multe pauze.puppy dog eyes eu m-am despartit de el pentru ca sunt mai aspra de felul meu stiti, el dupa ce am implinit o luna de relatie a plecat definitiv in Italia si am aflat ca ii placea de o fata in timp ce era cu mine. Ca alta il lua in brate si mai avea putin si il saruta, ca alta la fel...-_- eu una sunt geloasa de felul meu pentru ca ce e al meu e al meu si am facut-o cu bun simt. Insa el incepea sa imi reproseze ca eu l-as putea insela non-stop, chiar daca nu vreau sa fac asta. I.a spus uneia dintre cele mai bune prietene de ale mele ca o iubeste ca o amica, dar nu ai cum sa iubesti asa, nu?! Eu in fiecare seara ii faceam scandal din cauza geloziei lui si mi-a spus ca nu ma mai suporta ca plange mereu sad actorie curata -_- recunosc, sunt al dracului de rea, dar iubesc cu adevarat .M.am despartit de el si ma simt libera dar plange sufletul pentru ca a fost singuru' la care am tinut cu adevarat.Niste sfaturi ceva? Dau funda puppy dog eyes :*

Răspuns Câştigător
| h3r a răspuns:

Nu ești al dracului de rea, ești doar o copilă și nu mai exagera! Și nu mai dramatiza din cauza unui alt țânc!
Nu plânge sufletul, plângi doar tu că așa vrei, gândește-te, oare nu poți trece peste? Normal că poți. Fii cuminte, liniștește-te și pe el lasă-l în pace.

7 răspunsuri:
| whoocares a răspuns:

Lasa-l in pace. apropo, ai mai mult de 14 ani?

| AndreeaEma a răspuns:

Buna!
Te-ai despartit de el, s-a terminat. Incearca sa iti ocupi timpul liber cu ceva ca sa nu mai ai timp sa te gandesti la asta. O sa treci peste! happy
Succes! Te pup kiss

| GabiArian22 a răspuns:

Cine spune ca un baiat si o fata nu pot fi cei mai buni prieteni? Daca se inteleg bine si se distraza impreuna, daca vorbesc si se descarca unul la celalalt nu inseamna ca te inseala.Cu toata gelozia asta si "paranoia" ta ( daca pot spune asa ) nu faci decat sa il indepartezi de tine si cu siguranta te va parasi intr-o zi cand se va satura de toate astea
Ia gandeste-te tu nu ai avut niciodata un baiat ca cel mai bun prieten?

| neutrino a răspuns:

Actorilor nu ai cum sa le dai sfaturi...

| grab a răspuns:

Eu te-as ruga sa mai lasi jos din fitele asta de copila rasfatata.
barbatii nu pun botul la gelozie si posesivitate ba dimpotriva, de alea isi bat joc mai tare...

asa ca... el nu e al tau si nicunul nu va fi vreodata al tau pana la casatorie.
think about! tu ai putea fi "a cuiva"?

bafta!

| varcolaccc a răspuns:

Esti al dracului de rea? Deja imi place de tine happy. Sa sti ca o iubire se vindeca cu altawinking. Nu iti face griji te-ai despărțit de el si nu ai de ce sa mai simti ca l-ai iubit cu adevarat. O sa vina si un baiat care o sa te merite happy. Bafta si nu te mai gândi ca el e singurul pe care l-ai iubit cu adevarat fiindca o sa mai simti acest sentiment langa persoana care te va merita cum am mai spus. Succes :*

| hondru a răspuns:

Pl mea nu stiu ce sa prea zic.doar un mic sfat. ochi care nu se vad se uita.