| marikte a întrebat:

Un baiat a spus sa vin la el ca imi pregateste o surpriza. Oare vrea sa faca sex cu mine? Eu am 16 si el 17 ani sa ii accept invitatia va rog ajutati-ma

9 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Offf,de ce numai am si eu 16 17 ani si sa am mintea de acum? Off, uneori parca ma blestem laughing Cum sa fi asa credula? Cum sa pici in asemenea capcana...Acum inteleg de ce barbati prefera pustoaice laughing

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Un baiat...
Pai ce legatura ai tu cu acel baiat? iti este iubit? daca toti baietii te-ar invita, te-ai duce? si daca abuzeaza de tine, tot surpriza va fi, dar una neplacuta..
Stai linistita si lasa surprizele..
Surpria ti-o poate face si la colt de strada daca nu are intentii ascunse..
Asa ca, decizia iti apartine in totalitate..
Dar sper ca peste ceva timp sa nu ne intrebi de o posibila sarcina..
O zi bunahappy

| FemeiaPisică a răspuns:

Poate te-a invitat la el ca să îți prezinte părinții, nu patul lui.

| KamaSutra a răspuns:

Du-te, pentru ca poate fi vorba de o cu totul alta surpriza, iar daca e ceea ce crezi tu, FUGI!

| Neo12 a răspuns:

Depinde de acel băiat. Nu toţi sunt la fel.
Dacă-l cunoşti bine, n-ai de ce să te îndoieşti, însă nu-ţi recomand să te duci tu la el acasă fiind fată.
Mai bine vă întâlniţi într-un loc public unde este mai multă lume pentru a evita această întâmplare.
Acum înţeleg de ce ai întrebat dacă a făcut careva s-x ca să-ţi spună cum e.
Lasă astea şi mai bine vezi'ţi de treaba ta.
Cuvântul surpriză are multe înţelesuri, aşa că decizia e a ta.
Spune-i că nu accepţi să mergi la el şi că ţi-o poate oferi şi în alt loc şi vezi ce reacţie va avea. Cum au spus şi ceilalţi utilizatori, poate avea intenţii ascunse acest baiat.
O seară bună îţi doresc!

| Constantin_Roibu_1994_T7BK a răspuns:

Salut! Depinde o Surpriza poate sa insemne o multime de lucruri nu neaparat sa doreste sa faca sex cu tine, poate doreste sa iti ofere un cadou mai ales ca se apropie ziua indragostitilor nu inseamna ca daca esti fata vrea sa si faca sex cu tine crezi ca daca o fata iti spune ca iti pregateste o surpriza inseamna ca va face sex cu tine??
Tu ii poti spune de la inceput
(Daca e vorba de sex nu voi veni/voi veni in cazul in care esti de acord)
Eu cred ca cel mai sigur daca nu ai o relatie cu el vrea sa iti daruiasaca un cadou si probabil s aiti propuna sa ai o relatie cu el.

| TheCuteOne a răspuns:

Bună!
O ''surpriză'' poate însemna multe! Ar fi bine să te duci... Poate e o surpriză foarte frumoasă! Însă, dacă este ce crezi tu, fugi! Sper să nu ne întrebi după aceea despre o sarcină.
Succes şi ai grijă ce faci!

| gaby1876 a răspuns:

Ai grija nu face prostia asta am o prietena care tot asa ia zis ca are o surpriza si surpriza era sex si au facut si prietena mea si acum regreta ce a facut deci te sfatuiesc sa te duci dar daca el iti zice sa faceti asta nu accepta. Funda?

| Faleza a răspuns:

Crede-ma ca nu este vorba despre nimic altceva decat sex. Acea surpriza poate sa ti-o faca oriunde altundeva, nici gand la el acasa. In primul rand unde ai vazut tu ca o fata sa se duca acasa la baiat pt ca ii ofera o surpriza laughing. In casa unui baiat te duci atunci cand ai o relatie si bineinteles esti pregatita pt "surpriza" cea mare. Daca e iubitul tau, du-te, daca e un baiat oarecare, nu te du. Sa vina el sa iti dea surpriza happy