| Ana98 a întrebat:

Ieri m-am certat cu un baiat pe care il plac si cred adica sigur si el ma place pe mine. M-am certat cu el pentru ca m-a facut proasta si nu accept asa ceva. Oare s-a suparat sau nu-i pasa ca nu vorbesc cu el?

Răspuns Câştigător
| matchpoint a răspuns:

Salut, citindu-ti postarea imi vine in minte o intampalte amuzanta. La servici, unul dintre colaboratorii firmei noastre, cu care ne vedeam foarte dea, aproape zilnic, intr-un schim de replici nu tocmai colegial m-a facut prosta. Bineinteles mai aprins si mai tare, incurajata si de faptul ca eu aveam dreptate, aveam si dovezi, si am incetat sa-i mai vorbesc. ori acet lucru era imposibil pentru bunul mers al lucrurilor la serviciu. Noi, ca niste copii, comunicam prin mesager, colega mea de birou. Treaba asta a tinut cateva zile, pana cand intr-o zi apare colegul la birou cu o floare rupta din parcul din fata cladirii, imbracat intr-un trico pe care era imprimat ``sunt prost`` pe fata si ``dar ma tratez``pe spatele tricoului. Iti imaginezi ce caraghios arata. In tinuta business cu tricoul acela peste. Oricum mi-am dat seama ca a regretat cele spuse si ca si reactia mea a fost una aproape necontrolata. Acum sa revenim la tine. Cred ca s- a suparat prietenul tau un pic, dar daca te place nu va rezista prea mult fara sa nu-i vorbesti si incet o sa-l ierti. Pa

5 răspunsuri:
| Gabriela_6740 a răspuns:

Trebuie sa inveti sa nu te mai enervezi aproape din orice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu accepti ca te-a facut proasta? Vai, dar ti-a sapat groapa si te-a bagat in pamant? Ce-i cu fitele astea? Te-a facut prosta, mare lucru! Daca te-ai certat cu el pentru un asemenea lucru si el se afla la "nivelul tau intelctual", crede-ma, chiar ii face placere sa vada astfel de razvratiriwinking...cu putin noroc, te place si mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noi nu suntem prosti fiindca ne aduc altii aminte, suntem prosti ca asa ne-am nascut

| dedebt a răspuns:

Mi se pare un subiect de cearta foarte banal. straight face Este aiurea sa te superi pentru ca te. a facut cineva 'proasta'. Daca d acu` te certsi din lucruri dastea...mai incolo? thinking

| Ana98 explică:

Aveti mare dreptate:*, ce m-as fi facut fara voibig hug