| eamrle a întrebat:

Ajutați-mă vă rog, am și eu o mică problemă, este prima dată când ies cu o fată la întâlnire(abia ne-am cunoscut) și nu știu când e momentul potrivit să o sărut, cum să o fac? Trebuia de prima dată când am făcut cunoștință să o sărut? Am un pic de frică să o fac.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Sarutul mai incolo, la o intalnire ulterioara. Acum va trebui sa fii foarte multumit ca iti va permite sa o tii de mana. Eventual un pupic pe obraz la despartire. Bafta! Succes!

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu am prins-o pe una ca tine fiind mai tanar si am sarit pe ea cu pupatul apoi ziua urmatoare mi-a zis nu mai putem continua pentru ca ai fost prea direct cu mine laughing dupa i-am zis si ce are doar e normal santem oameni dar s-a retras in viata ei. Imi cam pare rau pentru ca era buna de actiune si n-am prins ciolanù laughing

| Violleta2022 a răspuns:

Simplu: iti apropii buzele de buzele ei si le apesipe gurita ei.

| Emma30555 a răspuns:

Trebuie sa faci ce simți, și sa fi receptiv la semnalele ei.

| Crackman a răspuns:

Prima intalnire foarte rar. vezi de la a doua

| Roelly202 a răspuns:

Nu o saruta, sau daca chiar isi doreste chestia asta, las-o pe ea prima.
Daca abia v-ati cunoscut e cam ciudat sa te saruti la prima intalnire. zic si eu

| IasminaIasminna a răspuns:

Vezi ce semne îți dă și ea..cum se comporta in prezenta ta, cum îți răspunde la conversație. Cel mai bine, dacă e cazul de un sărut, sa se întâmple la sfârșitul întâlnirii. Sărut o pe obraz, și dacă întoarce capul e perfect. Zic din proprie experiență happy