| CristianChivescu a întrebat:

Am avut multe intalniri, pot conversa cu o fata bine la intalnire, le pot face complemente oricand nu imi este rusine insa am o mica problema. Nu le pot saruta de la prima intalnire parca imi este frica ca nu vrea nu stiu. Eu ies cu o fata de ceva timp cred ca ma place si eu pe ea cum sa imi fac curaj sa o sarut?

Răspuns Câştigător
| NakedLove a răspuns:

Buna Cristian.Nu trebuie sa iti fie frica, daca tu crezi ca te place cu siguranta va vrea sa o saruti. Fetele asteapta ca baiatul sa faca asta deci i'ati inima in dinti si sarut'o pentru ca nimic rau nu se va putea intampla.Succes >big grin

8 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Le faci complemente circumstantiale de loc, mod sau timp?

| wildthing a răspuns:

Glumesti? Pai ea abia asteapta! Intreaba-te doar atat...de ce dracul e ea acolo cu tine, in momentul ala, cand ar putea sa fie in orice alt loc si cu oricine altcineva. Crede-ma fratioare, vrea si ea la fel de mult ca si tine.

| Pustoaicka50 a răspuns:

Uita-te insistent in ochii ei si in timp ce te uiti zambeste putin, nu inceta sa te uiti insistent daca si ea se uita si apoi poc simplu vine sarutu big grin PWP sper ca ti-am fost de ajutor

| AnnaS98 a răspuns:

Gandeste-te ca pur si simplu nu poate sa iasa nimic rau sau ceva. mai intai asigura-te ca ea te place. cum? simplu: spune-i ca tii la ea, si daca te place iti va spune de bna voie, daca e timida, o poti intreba. daca e "da" sarut-o si gata. nu piere lumea daca o faci. ia niste gumasi curata bine duntiiwinking mult noroc! funda?

| lorycykcl a răspuns:

Adevarata ta problema e ca le faci "complemente" si nu complimente. Daca tot ti-e frica ca nu vrea, de ce nu o intrebi "pot sa te sarut?"? sunt fete care prefera baietii mai consevatori. succes

| alexutza1183 a răspuns:

Complemente? directe sau indirecte?laughing
gandeste-te ca si ea isi doreste acelasi lucru si nu are de ce sa iasa rau, succes!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te place, cusiguranta ca l-a sarut viseaza demulttongue fa-ti curaj si apropriete de ea, totul va veni dupa de la sine. Daca crezi fai un compliment gen " ce buze faine ai" sau pur si simplu apropriete si uitate la buze.Totul va veni de la sine si va fi foarte placut.

| CristianChivescu explică:

Complimente, scuzati-ma, unii sunteti ai naibi cand altu greseste!