| Diano4ka1 a întrebat:

Salut am nevoie urgent de ajutorul vostru. Miine este anul nou si nu stiu ce sa-i cumpar mamei surorii bunelului si taticului.Mama are 33 de ani si nu am idee ce sa ii cumpar as dori sa ii cadonez un parfum dar pot sa gresesc cu mirosul dar cosmetica i-am cadonat de ziua ei de nastere. Taticului l-a fel nu stiu ce sa ii cadonez, m-am gindit sa ii dau ceva pentru masina dar nu stiu daca e o idee prea buna Azi toata ziua m-am gindit ce sa ii dau bunelului si surorii dar nu mi-a venit nici o idee.Sora mea are 8 ani. Ajutati-ma va rog frumos e foarte urgent. ce pot sa ii cadonez mamei buelului t aticului si surorii sad

Răspuns Câştigător
| Dinamovistul101 a răspuns:

Eu stiu, Mamei tale poti sa ii ei o bluza o roche, tatalui tau ii poti lua un parfum barbatesc sau o camasa big grin surorii tale la 8 ani ii poti lua o papusa sau eu stiu diverse jucarii de fetite big grin sper ca te am ajutat.

| Diano4ka1 explică (pentru Dinamovistul101):

Mersi mult m-ai chiar m-ai ajutat dar eu am doar 500 de lei

| Dinamovistul101 a răspuns (pentru Diano4ka1):

Sunt arhi suficienti stai linistita daca cumperi ce am spus eu mai sus nu cheltuieste mai mult de 300 de lei. Fii fara grija big grin

5 răspunsuri:
| Diano4ka1 explică:

Da dar eu traiesc intr-un oras cam mic si haine pentru maturi nu se prea vind trebuie sa plec la edinet dar azi nu chiar am posibilitatea

| Dinamovistul101 a răspuns (pentru Diano4ka1):

Pai cat e de mic nu are un magazin de haine pentru adulti.

| anaid6 a răspuns:

Mamei tale îi poti oferi ceva creat de tine(desene mai mature, basme, poezii, felicitari)deoarece pe mame le impresioneaza foarte mult cand vad ca fiica/fiul ei îi ofera ceva facut de manuta ei/lui.Surorii tale de 8 ani îi poti lua o juacrie(jocuri educative,papusi,plusuri,seturi cu diverse chestii)sau eventual carti/enciclopoedii ori daca nu te poti duce la ea sa o întrebi ca daca ar mai veni Mos Craciun înca odata ce ar vrea si astfel ai nimeri cadoul. Tatalui tau ai putea sa-i iei un ceas nou(daca poarta)sau un set cu aftershave si chestii de genul ăla. Bunicului tau îi poti lua un bibelou care sa para mai antic(vechi) si sa-l împachetezi frumos(sa îl pui într-o cutie pe care sa o ambalezi dragut, eventual chiar cu culorile preferate de dumnealui)sau un set cu pix si stilou mai elegant. Sper ca ti-am fost de folos, iar eu nu te implor sa-mi oferi funda, daca tu crezi ca sfaturile mele sunt vrednice de funda, da-mi-o. Sper ca te-am ajutat!