| lerusha0003 a întrebat:

Buna degraba este ziua indragostitilor dar eu nu stiu ce pot sai cadonez prietenului meu el este mai mare de cit mine cu 4ani si eu nu stiu ce sa-i cadonez va rog ajutati-ma(((

5 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Mai bine ai ruga pe Doamne Doamne sa iti "cadoneze" un pic de creierwinking

| lerusha0003 explică (pentru AlinaaAli):

Vad ca nici tie nu tiar strika

| AlinaaAli a răspuns (pentru lerusha0003):

Nu cred ca am pus asemenea intrebari tampite ca si tine, asa ca te rog oh go on canta la alta masa!

| acinorev a răspuns:

Ofera-i dragostea ta, un ursulet de plus, un trandafir si o cutie de ciocolata Milka.

| Handrei a răspuns:

Eu nu stiu ce indragostiti sunteti voi de nici macar nu stiti ce-i place celuilalt cand asta e o lege fundamentala a relatiei voastre.ati umplut TPU cu asemenea intrebari.de unde sa stim noi ce-i place prietenului tau?