| VioLa12 a întrebat:

Ajutati-ma va rog si pe mine.
De aproape o saptamana m-am despartit de prietenul meu.La scoala se uita permanent la mine. Oricum nu asta este problema. Mai pe scurt pe mess am avut un status care continea o inima. El mi-a scris un comentariu. comentariul fiind:,, iubesc,,
Ce vrea sa insemne asta?

5 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Inseamna ca el te iubeste si t vrea inapoi.

| Psihologul a răspuns:

Vrea sa insemne ca inca se mai gandeste la tine, ca despartirea voastra l-a afectat.
Atentie : daca tu consideri ca mai merita inca o sansa, nu mai astepta. Daca tu consideri ca ti-a facut ceva care te-a deranjat, e grav, etc si nu se mai merita atunci. stii ce ai de facut.

Tu cunosti situatia mai bine, uneori fara sa ne dam seama noi suntem cei mai buni psihologi pentru noi.

| Lavinutzz a răspuns:

Daca ai ales despartirea inseamna ca ceva nu era chiar ok intre voi mai bine discutati problema amandoi si lasa-l sa-ti spuna ce s-a intamplat apoi explica-i de ce ai ales sa te desparti de el poate asa va mai dati o sansa insa daca nu te convinge sentimental nu te mai cupla cu el daca nu esti fericita, se vede ca inca mai simte ceva pentru tine.

| telluno a răspuns:

Inseamna ca inca simte ceva pentru tine.
De ce nu va mai dati inca o sansa?
Pupici :*

| Maddie55k a răspuns:

Da, clar mai are ceva pentru tine. Incearca sa vorbesti cu el, sa punctati bine ce a cauzat despartirea si sa incercati sa va puneti de acord ca data viitoare sa nu se mai intample...ca e pacat sa se piarda ceva dragut!happy