| Lluvia_3263 a întrebat:

Sunt destul de confuza. Si as vrea o parere. Acum vreo 4-5 luni m-am imprietenit cu un baiat. [adica el sta cu mine in bloc de vreo 10 ani daca nu mai mult dar pana acum abia daca ne ziceam " ceau " ]. In fiecare zi aproape iesim afara, dar problema ca nu singuri. tot timpul mai vine un baiat sau o fata. Aproape in fiecare minut se uita la mine, imi zambeste, radem impreuna, cateodata chiar se uita in ochii mei cu fata aia " de indragostit " dar poate doar in imaginatia mea. pentru ca simt ceva pentru el. Astazi de exemplu am stat afara pana la 9 si i-am spus ca mi-au inghetat mainile, el fiind foarte aproape de mine. In momentul respectiv mi-a luat mainile si m-i le-a incalzit. Intrebarea este urmatoarea : este posibil sa simta ceva pentru mine? P. S. : foarte important [ cred. ] e ca de fiecare data cand vorbim pe mess si am status gen " te iubesc " imi spune ca il iubesc si sa recunosc ca nu nimic. iar apoi spune ca glumeste [ uneori ]. Cateodata si cand nu am status asa dar. na. inca ceva : este mai mare decat mine cu 3 ani. asta ma doare cel mai mult si nu stiu de ce. Sper ca nu am scris prea mult si imi cer scuze pentru eventualele greseli.

Răspuns Câştigător
| Sexygirl2000LOVE a răspuns:

Varsta nu conteaza, nu are importanta.eu zic ca ai sanse cu baiatul asta, da semne ca i-ar putea plae de tine.mai asteapta un timp si vei vedea tu ce se intampla. poartate normal si incearca sa va intalniti cumva voi doi.cheama-l la tine sa te ajute cu o tema pe care nu ai inteleso sau ceva de genu. dac nu accepta nu inseamna ca nu te place ci doar ca nu-i un "bun" elev si sa stii ca nici daca nu te place nu e sfarsitul lumi, dar nu renunta la el panain ultima clipa. Flirteaza cu el, dar sa nu atragi intentia multora din jurul tau ca de ex:prieteni lui, vecini, etc.sca daca te supy pe mine asta ii parerea mea si scuze pentru greseli

4 răspunsuri:
| love_6120 a răspuns:

Sincer daca e adevarat ce ne-ai spus tu este posibil sa simta ceva pentru tine. dar in ziua de azi pe toti ii intereseaza formele si chestii de genu
nu e nimic ca e mai marer decat tine cu 3 ani sincer mie mi se pare ca asa este cel mai bine big grin

succces

| Addddda a răspuns:

Heii :* de ce te doare cel mai mult ca este cu 3 ani mai mare ca tine? nu inteleg thinking si da sunt sanse ca el sa te placa dar ar fi imi bine sa incerci sa mergeti o data numai voi doi afara sa vezi cum se comporta cu tine cand sunteti doar voi si iti vei da seama atuncikiss

| mariiia_4064 a răspuns:

Nu e o problema varsta! si daca zice chestii legate de status tau cu te iubesc sigur simte ceva el o zice in gluma si asteapta reactia ta. parerea mea te place. dar daca vrei ceva mai mult cu el chemal odata doar pe el afara si vezi ce se intamplasmug

| Lluvia_3263 explică:

Am vazut ca ati intrebat despre problema cu varsta. pai prietenii care stiu despre el spun ca este prea mare. si de aceea m-i se pare cam 'nasoala' situatia.