| UuuLaaLaa a întrebat:

Ajutooorrr! straight face Funda... De dimineata am dureri de burta sad. E posibil sa fi ramas insarcinata? nail biting. Am avut un contact sexual vinerea trecuta, neprotejat, dar am luat sambata pastila de a doua zi. Exista sanse sa fi ramas totusi daca am durerile astea?sad. Va rog fara misto si bataie de joc.

10 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu ai cum să fii însărcinată dacă ai luat pastila de a II-a zi. Plus de asta, simptomele de sarcină nu apar atât de repede, ci după 2-3 săptămâni de la concepţie. Probabil urmează să îţi vină menstruaţia, şi de aceea te doare burta.
Data viitoare folosiţi prezervativ!
Baftă!

| liviu42 a răspuns:

Esti constipata. nu esti gravida.

| Papusik a răspuns:

Daca ai luat pastila de a 2a zi nu ai cum sa ramai insarcinata.
Nu iti mai fa griji. Burta te poate durea si din cauza pastilei pentru ca provoaca niste dereglari.
Iar simptomele de sarcina nu apar asa repede.
Deci nu ai de ce sa-ti faci griji :p.

| Crisstina a răspuns:

nu ai cum sa afli asa de curand daca esti insacrinata. si pe deasupra, ai luat si pastila de a doua zi. deci. nu cred ca esti insarcinata

| simonica57 a răspuns:

Pai fa un test de sarcina si atunci vei afla daca esti insarcinata

| Ioana_8797 a răspuns:

Durerile de burta si starea ta neobisnuita pe care o ai, este de la pastila da add la nany_bbe pup:*

| FataLuiTata_1639 a răspuns:

Nu ai ramas insarcinata daca te doare burta...mai intai asteapta si vezi daca iti vine menstruatiahappy

| portocala225 a răspuns:

Poate din cauza pastilei.Nu cred ca esti insarcinata!

Asteapta inca 1 saptamana si daca continua...mergi la un doctor!happy

| Didishorr a răspuns:

Fa un test de sarcina si asa afli.

| green_3524 a răspuns:

Cred ca cel mai bine ar fi sa te duci la un doctor.