| anonim_4396 a întrebat:

Ajutor am și eu o problema și am nevoie de niște sfaturi serioase... asta vara am stat cu un băiat ca sa uit fostul prieten problema este ca am început sa țin la el dar după ceva timp m-am despărțit de el și m-am împăcat cu fostul apoi mi-am dat seama ca de fapt numai țineam la fostul și ca țin la el ne-am împăcat pentru ca el mi-a spus tot timpul ca ma iubește dar după câteva lunii i-am spus ca eu m-am culcat cu fostul meu prieten în perioada cat am fost despărțiți și s-a supărat foarte tare dar a zis ca ma iubește prea mult ca sa se despartă de mine a trecut 1 an dar de atunci se poarta rece numai e aceeași persoana... menționez ca mi-a spus ca o sa se comporte asa pentru ca l-am rănit destul de tare dar nu ma așteptam atât de mult timp... și mai menționez ca deși este asa avem o relație sexuala foarte buna...plzzz ajutor dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Nastia a răspuns:

Ce trebuia sa-i mai zici? sinceritatea nu e buna mereu.

3 răspunsuri:
| Tiberius a răspuns:

Spune-i ca fostul, vecinul lui, Gigi de la spalatorie si instalatoru' o au mai mica. O sa-i treaca

| doctginecolog a răspuns:

Spune-i ca cu fostul ai facut doar oral

| Laura_6219 a răspuns:

Pai a fost o greșeala pentru ca știam ca asa va reacționa de aceea nu i-am spus din prima și nici nu vroiam sa ii spun.