| DarkGirl a întrebat:

Ajutor! azi trebuia sa imi vina ciclu si nu-mi vine! nu ma doare nimic nici gand sa-mi vina e deja ora 2 si nimic, :O, acum cateva zile el mi-a bagat degetul in vagin pe care avea putin lichid preejaculator(nu sperma ci doar acel lichid de dinainte) de pe penisul lui dar nu a existat penetrare, ultimile 2 luni l-am avut regulat la fix 29 zile si azi nimic, oare sunt insarcinata?

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Probabil nu esti insarcinata, ci ai o mica intarziere.

| swet girl 22 a răspuns:

Ny ai cum sa fi insarcinata.se mai intampla sa ti vina mai tarziu.deci stai linistita ca nu esti

| claudiea79 a răspuns:

Bea ceai de cretisoara sau coada soricelului astepta o sa iti vina. rabdare. poate ai racit.sau ai o dereglare hormonala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca sa te linistesti fa-ti doua teste de sarcina pentru ca unul singur poate da uneori raspuns gresit sau mergi la ginecolog.