| intrebari123 a întrebat:

Este normal dupa primul sex anal sa-ti curga sange, daca da ce ce? Ce riscuri sunt sa patesc ceva?

Răspuns Câştigător
| Felys a răspuns:

Cand mergi la toaleta,sangerezi,nu,si daca esti constipata rau si sangerezi stii ca este ceva in neregula, asa si cu sexul anal, ti-a rupt sfincterul, vezi ca sunt in farmacii alifii pentru fisuri anale, i-ati si da-te pana iti trece si pe viitor lasa lanbii sexul anal ca e o mare porcarie

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Băi fratilor, m ai terminati cu sexul anal, vă nenorociti singuri? Ce plăcere e sa faci sex anal? I ți curge sînge deoarece ai fisură anală, oameni proști.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU este normal să sângerezi în timpul sau după sexul anal!
Sângerarea poate indica o fisură/ruptură anală :(

Vezi alte detalii la linkul :
http://www.tpu.ro/......mai-mul-i/

Toate cele bune.

| minrest a răspuns:

Intrebarea nu are sens, caci nu exista o desfasurare normala si nedistructiva a sexului anal, cata vreme nici sexul anal nu e normal. Totusi s-au dezvoltat niste tehnici care fac macar posibila aceasta aberatie sexuala, tenici care, din motive care imi scapa, nu te-au interesat. Acum, din motive diferite, amandoi avem fisuri anale. Dar a mea aproape a trecut. Buna seara.

| intrebari123 explică (pentru minrest):

In cat timp ti-a trecut?

| minrest a răspuns (pentru intrebari123):

Pai am de la alimentatia bogata in grasime de porc plus medicatie plus distrugerea florei intestinale prin antibiotice. Nu de la sex. Am schimbat alimentatia, am intrerupt medicatia si aproape imediat durerea s-a localizat. Apoi s-a ameliorat progresiv. Am fost la proctolog, care a spus ca evoluez spre vindecare si mi-a prescris Proctis unguent, dar mi-a spus ca e facultativ. Sufar cam de o luna si inca nu sunt vindecat dar, nota bene, nu am ajuns la sangerare. Dumnezeu sa te ajute.

Răspuns utilizator avertizat
| Alcyon a răspuns:

Fundul nu-i facut pentru sex, asa cum e vaginul, care-i extrem de elastic. Prin urmare poti face fisuri anale.

| SefaTa97 a răspuns:

Buna. Nu nu este normal!
Ai fisura anala din cauza ca s-a gandit doar la placerea lui nu si la a ta.
Nu inteleg de ce va lasati manipulate sa faceti asta.
Incearca sa te speli cu apa calda si sa te dai cu un unguent. Si sa mergi la medic!