| Oaaaaa a întrebat:

E normal ca după ce am facut "sex anal " prima data sa imi curga sange?:-s.

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu este normal. Ar trebui sa te vada un chirurg, probabil te-ai ales cu o fisura anala sau o ruptura de sfincter.

| NoChanceForUs a răspuns:

*inchide usa camerei cu munitie,topoare,cutite,drujbe, seringi, dvd-uri xxx si lame*
De ce simt nevoia sa te bat cu piciorul tau stang?

| DeEAஐ a răspuns:

Vai fataaaaaaaa!:-s...sa nu mai faci!

| misu a răspuns:

Pai daca nu ai dat cu vasilina la intrare ti a rupt fundul

| purenerve a răspuns:

No problem vei face caca imprastiat! si totusi cum *** pote sa va placa asa ceva si tie si iubitului tau?laughing

| virus5381 a răspuns:

Da deoarece ti-ai belit anusuwinking a si de fiecare dat acand vei face iti va curge sange si te va durea si cand o sa vrei sa te c*ci big grin. Bafta la sex anal in continuare rolling on the floor

| Smokaraieee a răspuns:

A intrat "cojonesu' prea in suri rolling on the floor))))"

| alex312 a răspuns:

Sange nu are cum sa curga... eventual vascoză. Dar ai grija, s-ar putea sa faci vascoza anala. Eu iti recomand sa mergi la farmacie sa intrebi de supozitoare pentru vascoza. Anunta-ma pe privat daca a dat rezultate.

P.S: Ai grija de tine! kiss