| VreauMiere a întrebat:

O prietena mi-a spus ca iubitul ei are o umflatura sus dupa capul penisului. Este tare si arata ca si cum ar mai fi un cap de penis in spatele capului de penis. Ce este aceasta "umflatura"?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| SimonaCristina a răspuns:

Sa consulte un urolog si un dermatovenerelog.

| Madayna a răspuns:

Trebuie sa mearga la medicul urolog. Nu este de joaca cu asa ceva.

| unpustiobisnuit a răspuns:

Sa se duca la medic

| Tibi45 a răspuns:

Consultă neapărat un medic "dermato-venerolog" (nu este deloc ruşinos), deoarece s-ar putea să ai acolo fie un depozit grăsos, o tumoretă (nu neapărat malignă) sau poate fi o sechelă de la o boală venerică, pe care ai contractat-o cândva, fără să ştii (doamne fereste, dar e bine să fii prudent cu tine însuţi). Nu lăsa această problemă de azi pe mâine, cu organele genitale nu este de joacă, şi lasă jena la o parte). Numai bine şi multă sănătate.

| LaviniaAC a răspuns:

Iubitul tau trebuie sa consulte un urolog. Sanatate!