| AlexisAl a întrebat:

Ajutor! Is in a 8a si sunt mai timida si imi place un baiat.si nu stiu daca si el ma place :-s... el sta in spatele meu in clasa si in timpul orei ma striga ca sa nu-mi zica nimic, ma atnge pe cap si imi i-a apararea, eu am venit in clasa lor doar din a 7a si l-am placut, dar am vazut ca nu se intampla nimic am lasat-o balta, dar catava fete ma urasc si au inecercat sa-mi fac lipeala cu un altu dar n-am vrut(printre care fosta)si ii atent cu mine dar in pauze nu ma baga in seama din cauza lor(fetele alea)si cred ca poate ma place dar nu vrea sa fie cu mine ca ii frica de alea ca-s un pic nebune... ce sa fac

4 răspunsuri:
| yonutz1 a răspuns:

Pe fete trebuie sa le bati iar cu baiatul baga-te si tu in seama 8-)

| Annoniimus a răspuns:

Daca vrei sa afli daca te place fal putin gelos si arata-i calitatile bune ale tele si ancearca sa vorbesti cu el prin sms

| flaviusthebest a răspuns:

Poi intreaba-le pe fetele alea daca au cv cu tine sau cu baiatu alahappyhappy

| AlexisAl explică (pentru flaviusthebest):

Fetele n-au nimic cu el dar au cv cu mine...