| madutza_ubytzik a întrebat:

mi-am inceput viata sexuala pe 4 iunie si de atunci imi vine regulat menstruatia, nu am avut stari de greata, voma, intarirea sanilor, etc dar totusi m-am ingrasat la solduri si am pus niste sunci pe burta. credeti ca as putea fi insarcinata? menstruatia a avut culoarea normala si totul a fost normal si am facut-o cu prezervativ. hellpppp ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| lauracostina a răspuns:

Nu cred ca esti insarcinata...Eu dupa ce am inceput la vreo luna am luat 5 kg in plus si am inceput sa fac solduri.acum ma chinui sa le dau jos...

11 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Poate sexul ti-a sporit apetitul, si ai papat la greu, cu pofta, si-atunci, ai pus pe tine! Du-te la control, la ginecolog!

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Fa-ti un test de sarcina sau du-te la ginecolog....si sper ca nu ai 13 ani big grinbig grinbig grin

| thegreatgatsby a răspuns:

Vaaaai ai 13 ani?

| alessyca a răspuns:

Hormonii mamica... poate ai mancat prea mult in ultimul timp.eu una zic sa nu te panichezi daca a folosit corect prezervativul te sare barzalaughing

| ellene a răspuns:

Menstruatia poate sa vina si in primele2, 3 luni peste sarcina, ei asa stiu... fa un test sa te lamuresti. Sper doar sa nu fii nascuta in 1996...

| ellene a răspuns:

Eu* scuze

| utzuman2006 a răspuns:

Pe 4 iunie dar la ce ora? happy
Oliana ti-a dat raspunsul cel mai bun...

| gabrieladima a răspuns:

Dar nu te gandesti ca se poate sa se fi produs modificari in greutate tocmai pentru ca ti-ai inceput viata sexuala?

| bia_9509 a răspuns:

Daca iti vine menstruatia regulat nu cred ca esti insarcinata, dar ca sa fi sigura fa un test sau consulta un medic ginecolog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-ti un test de sarcina si oricum du-te la un ginecolog.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai doar 13 ani?