| dragutza_1869 a întrebat:

Ajutor TPU! ce sa fac, sa-l sun sau nu... dupa ce aseara a mers nu stiu unde si i-am sunat odata mi-a spus ca ma iubeste si a inchis iar dupa aceea l-am sunat si el na mai raspuns.azi toata ziua nu m-a sunat, nici eu pe el...si nu ma simt bine.Deci sa-l sun?

Răspuns Câştigător
| Ririru a răspuns:

Da, suna`l. Daca nu`ti raspunde da`i pace. Lasa`l sa te caute el. Asta doar daca nu`ti raspunde!
Bafta.

2 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Suna-l
poate i s-a intamplat ceva!

bye-bye

| PussyfootMissSuicide a răspuns:

laughing ce stupid.
suna-l... poate si el se gandeste la ce te gandeti si tu.
poate e ocupat, poate nu o sa. ti raspunda. dra ce conteaza.incearca happy.