| Bunabunabunabuna12345 a întrebat:

Ajutor TPU! Va rog, deci imi plăcea de un bad boy si decat imi plăcea si atât. Pana când se tot holba la mine si eu nu ziceam nimic. Si intr-o zi, am dat peste el fara sa vreau si am plecat. Apoi el tot comenta când ma vedea si m-am dus la el sa il întreb ce comentează si am inceput sa il împing, m-am apropiat de el si m-a saturat. După, fara sa imi doresc; m-a facut populara in tot liceul. Si după nu a mai mers intre noi ca nu mi-a mai raspuns la mesaje, apoi el a arătat mesajele tuturor in care ii ziceam ca nu mai vorbesc cu el si acum nu mai imi zice nimic, insa se uita la mine evident, zambeste, rade, se ține după mine si nu ma lasa. Acum toți comentează si ma intreaba de el, va rog dati-mi un sfat in legătură cu el, ce vrea de la mine, ce o crede despre mine si de ce nu ma lasa. Va rog ajutați-ma!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu fetita, nu te-a facut populara in liceu, te-a facut de ras, pentru ca te-a avut si te-a abandonat!

| Emilian65 a răspuns:

Vrei sa-mi explici si mie cum te-a saturat? In general o fata este greu de saturat. Pe tine te-a saturat dintr-o impingere a ta? Cum a facut de te-a saturat asa de repede?

| Bunabunabunabuna12345 explică:

Daca vrei sa răspunzi la intrebarile pe care le pun, iti sugerez sa nu te mai adresezi cu fetita; ca nimeni nu e obligat sa iti suporte tie adresarea. Esti liberă sa nu imi răspunzi...multumesc pentru raspuns, insa eu nu am intrebat asta

| Alexia64045 a răspuns:

Dacă tu ești buna(adică nu ești bad)cred că și-a bătut joc de tine. Daca nu, înseamnă că te place un pic, de acum fii arogantă, nu îl mai baga in seama și atunci o să vezi ca o sa te indrageasca.winking