| Bunabunabunabuna12345 a întrebat:

Deci imi plăcea foarte mult un baiat care se holba la mine...eram foarte atras a de el si fara sa vreau am dat peste el. El este un baiat foarte popular, frumos, bad boy, si credeam ca nu ma va baga pe mine in seama. După ce am dat peste el am plecat iar zilele urmatoare se uita la mine si zicea oh....intr o zi m am dus la el sa il întreb de ce comentează el ma enerva încontinuu si am inceput sa il împing. Ne am sarutat nu stiu cum, apoi ne am împrietenit si m a facut populara in tot liceul fara sa imi doresc asta. După, ne am certat si nu mai vorbim. O sa fiu innebunita la liceu cu intrebari despre el, va rog ajutați ma si spuneti mi ceva! Dau funda daca va ajuta cu ceva.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce ai vrea sa-ti spunem, referitor la ce?

Ia o pauza, respira si traieste normal! Te vor arata cu degetul colegii ca ai trecut si prin mainile si pipaielile acelui bad boy din liceu.
Stii tu, cum sunt privite fetele despre care baietii rai spun ca le-au avut.
Singura problema este ca, dandu-te la ei, ti-ai stricat scorul de fata faina si cuminte.

| GreenVoid a răspuns:

La film de **** te ai uitat?