| Anonim877 a întrebat:

Ajutor va rog! Deci uitati m-am masturbat si mi-a ramas sperma in penis, apoi am urinat si acum ma ustura capul penisilui, ce pot face?

6 răspunsuri:
| Bogdan1o a răspuns:

Nu-ti face giji...o sa-ti treaca...probabil te-ai masturbat prea mult si de aia te ustura, nu are leg cu sperma, de acum inainte dupa ce ejaculezi spala-te cu putina apawinking
si cand te masturbezi incearca sati umezesti penisul...baftawinking

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

rolling on the floor)))))))))))) mai lasa reaqu lb si vezi-ti de viata ta! in categoria asta se vorbeste mai mult de laba decat de sex propriu zis

| Delia_7017 a răspuns:

Cum adica ti-a ramas in penis? Adica nu ai ejaculat?
Daca nu ai ejaculat nu este ceva iesit din comun deoarece mai sunt si asa numitele "orgasme uscate", iar in cazul in care te-ai masturbat prea mult iar este ceva normal.Ca sa scapi de usturime te poti spala cu ceai de musetel sau apa calduta cu bicarbonat de SODIU(nu de amoniu). Daca nu iti trece in scurt timp ar fi recomandat sa consulti medicul
Numai bine!

Răspuns utilizator avertizat
| Eatmygun a răspuns:

N-ai nimic. Asta inseamna ca te-ai masturbat prea mult. O iritatie ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stai linistit, sa nu faci vreo timpenie.O sa iti treaca, dar se pare ca nu ai obiceiul sa te speli dupa...Asa ai sa faci si cu o femeie?