| Iulian456 a întrebat:

Ajutor! M-am masturbat și mi-a ieșit o ața din penis, sunt foarte speriat.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai probabil ti s-a rupt ața. Dar stai calm ca nu e grav.

11 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Mie prima oară mi-a ieşit un cablu!

| BlyeeetAK47 a răspuns:

Eu zic sa te mai speli la **** bai jegosule...

| Miihaa a răspuns:

Mie mi-a iesit un copil din **** si tu te vaiti?

Răspuns utilizator avertizat
| Incredibil98407 a răspuns:

Inseamna ca ti s-a rupt ata. Nu e grav. Dar cati ani?!

| Iulian456 explică (pentru Incredibil98407):

12.

| Iulian456 explică (pentru Incredibil98407):

Dar îmi e foarte teama și nu stiu ce sa fac

| DorelGagicaru a răspuns:

Te.ai dezvirgiat in palma si vorbesti cu mine

| Iulian456 explică:

La 12 ani

| Canceros a răspuns:

Nu are cum sa iti iasa o ata din penis... Din pacate cei de la TPU vor fi nevoiti sa iti stearga intrebarea. De unde atatea minciuni? Si oameni buni, ca sa intelegeti odata pentru totdeauna, "ata" NU SE RUPE! Si nu e o ata la propriu, ci e de fapt pielea care acopera glandul. La primul contact sexual de obicei, nu se rupe, ci se largeste, si e posibil sa simti durere