| anonim_4396 a întrebat:

Ajutorrr! Am nevoie de cateva sfaturi pentru o intalnire. El e o fire jucausa, ii plac provocarile, jocurile, etc., in schimb eu sunt super simpla si NU am idee cum sa ma comport cu el sa-i fiu pe plac. Intr-una din serile ce urmeaza l-am invitat pe la mine ( prima oara cand vine la mine acasa ) si vreau sa-i ofer o noaptea de-aia calumea, pe care sa n-o uite prea curand, doar ca nu vreau sex, suntem de putin timp impreuna si... ar fi aiurea, mai ales ca sunt si ai mei acasa, dar nu asta conteaza. Aveti idei interesante, tipsuri despre cum sa ma comport cu el? Ma refer la mici "ghidusii" care sa-l provoace, si practic sa-l determine sa ma "doreasca"( n-am gasit alt cuvant mai potrivit ). Stiu ca e o intrtrebare oarecum prosteasca asa ca n-am chef de comentarii stupide... dar am NEVOIE DE AJUTOOOOR!batting eyelashes funda pentru cele mai tari idei.

3 răspunsuri:
| MMadalina a răspuns:

Din punctul meu de vedere ar fi ideal sa fii naturala si sa te comporti normal. Sa faci exact ceea ce simti.

Bafta!happy

| mihaMGB a răspuns:

In orice fata exista si un mic dracusordevil, deci tot ce ai de facut este sa te relaxezi,si sa fii tu,fara pic de inhibitii.te asigur ca totul vine de la sine,daca lasi rusinea la o partehee hee...te poti "juca" in orice fel cu el,cu mintea lui,si cu ce mai vrei tulaughing. totusi ai grija daca nu doresti si sex,pentru ca micutele jocuri duc intocmai la astalaughing unul nu se va mai putea controlalaughing ideea e sa stii cand sa aprinzi focul si cand sa il stingihappy nimeni nu iti poate spune exact ce sa faci,ca doar nu iti vei pregatii un intreg scenariulaughing "joca-te "cum stii tu mai bine,dar tine-l totusi pe "tusa", in felul asta il vei atrage, excit, domina, fara ca totusi sa te poata aveahappybafta:* funda?batting eyelashes

| intensivemania a răspuns:

Fi doar naturala. este posibil ca firea ta sa fie ceea ce i-a placut lui la tine.