| MaDeclarFan a întrebat:

Ajutorrrrrr! Incep sa ma indragostesc de cine nu trebuie! De cateva luni un tip imi tot spune ca ma iubeste si ca sunt viata lui.Problema este ca el e genul de golan care sta toata ziua cu gasca.Nu stiu ce sa fac, stiu ca daca o sa fiu cu el, nu o sa-mi fie bie, dar e ffff dragut. Voi ce ati face in locul meu?

Răspuns Câştigător
| Roxaniciu a răspuns:

Iti zice asta doar ca sa isi bata joc de tine ( scuze ca iti spun asta, dar e adevarat). Nu are ce face si te-a vazut pe tine singura, fara iubit si destul de draguta ca sa apara cu tine in public (in cazul asta, in fata gastii). Eu in locul tau as incerca, sa vad ce face, ca poate intentiile lui sunt serioase, adica nu vrea sa se puna cu tine la misto. Dar as fi foarte prudenta si la cea mai mica greseala, adio si la revedere!

| MaDeclarFan explică (pentru Roxaniciu):

Mersi mult, dar nu mai stiu cum sa ii iau gesturile:cand e cu mine se tot baga in seama, iar cand nu suntem in acelasi loc isi roaga prietenii sa ma intrebe daca vreau sa fiu cu el sau alte chestii...

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Il eviti si te gandesti la ceva diferit, asa in timp te obisnuiesti cu vorbele lui zise la misto si nu-ti vei face griji.

| lolly a răspuns:

Pai daca stii ca nu-ti va fi bine, de ce ne lasi pe noi sa te influentam cu raspunsurile/sfaturile noastre? Tine cont de ce simti tu! Ok poate merita sa-i dai o sansa daca crezi ca este Ok cu tine, daca simti ce vei suferii nu-ti bate capul si lasa-l.

| ๒เคภςค a răspuns:

Buna!happy
Parerea mea este ca daca tu esti o persoana cu totul diferita sa nu te bagi pe el pentru ca vei intra si tu in anturajul lui.
Sunt sigura ca vei mai intalnii si alti baieti draguti cu care te vei potrivi mai bine!winking