| anonim_4396 a întrebat:

Ajuutor.prietenul meu vrea sa intre in calculatorul meu...prin nu stiu ce program. iar eu nu al las..pentru ca am diferite poze cu prietenele mele.in care ne strambam oricum sunt caraghioaze plus alte filmulete cu noi in care ne prosteam si nu vreau sa le sterg dar nici nu vreau sa le vada el. I-am zis ca nu pot sa-l las sa intre iar el a inceput sami reproseze ca nu am incredere in el, ca am ceva de ascuns..nush ce sa fac.plizz

Răspuns Câştigător
| OnlineZ a răspuns:

Iubyta el nu are cum sa intre in calculatorul tau decat daca tu o sa ii dai parola. atat el cat si tu trebuie sa aveti descarcarcat team viwer.deci doar cu acordul tau ar putea intra si daca nu vrei sa vada pozele e ft simplu cumpara un cd copie pozele si dupa ce se uita el si isi termmina treaba le copii inapoi in pc.
winking
FUNDA.

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Instaleaza-ti Team Viewer, asta e programul, si cere-i sa te lase el pe tine, intai, sa-i rascolesti prin calculator, ca sa-l lasi si tu pe el.
Incredere reciproca nu?
Si daca nu vrei sa-ti vada pozele, scoate-le pe un stick de memorie si sterge-le din calculatorul tau.
Si gata!

| larrii a răspuns:

Poti sa le pui intr-un folder ascuns ( pui toate filmuletele si pozele care nu vrei sa le vada intr-un folder, dai click dreapta si bifezi " hidden", si apoi ca sa le poti vedea tu dai la file-proprieties- show hidden folders si le gasesti)

| Jameson a răspuns:

Le ascuzi si dupa aceea le cauti din nou.

| JoMo a răspuns:

Le pui pe un CD sau un DVD si le stergi dupa care le pui inapoi in PCwinking

| WedDye a răspuns:

Pai in primul rand ca sa intre in calculatorul tau trebuie sa ii dai tu o parola sau ceva... Si daca chiar ai incredere in el si iti va promite ca nu mai spune sau arata nimanui pozele atunci poti sa il lasi... Ce rau poate sa iti faca? Doar e prietenul tau? Nu?

| Flotzone a răspuns (pentru WedDye):

Gresit. Increderea se dobandeste psihologic dupa 5-6 luni. Asta in cazuri fericite.

| c4t4lin a răspuns:

Povesti cu Pacala!

| smile4mee18 a răspuns:

Iti bagi pozele si filmuletele pe un stick si dupa ce termina prietenul tau de controlat in calculatorul le bagi inapoi.

| Covache_Razvan_1981 a răspuns:

Baga pozele si filmuletele pe un hardisk extern si stergele de pe pc, apoi lasa-l sa intre dupa iale dupa hard si punele inapoi. poti sa le pui si pe un stik sau cd. Funda plz.