| anonim_4396 a întrebat:

All ma puteti ajuta cu ceva? cum as putea face ca fostul prieten sa se reintoarca la mine? :/ sugestii. va rog! cea mai buna si care v-a functiona FUNDA!

Răspuns Câştigător
| boboli a răspuns:

Cea mai buna cale e sa te vrea el inapoi cum faci asta e simplu
data pe la un baiat pe care il simpatizezi si isi va da seama ce pirde
mi s-a intamplat si mie m-am despartit de o prietena (ea s-a despartit de mine) dupa asta ma sunau fetele sa iesim si ia vazand asta a realizat ce a pirdut deci fal gelos si te va vrea inapoi cel putin la mine a tinut la tine nu stiu succes sper sa-ti iasa

2 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Poti incerca sa il legi de tine cu o coarda elastica, si ai rezolvat problema...cum incearca sa se indeprteze, cum se intoarce imediat la tine.winking

| Kalyn a răspuns:

1. l-ai intrebat?
2. daca nu prefa-te fericita cu un alt baiat si asigura-te ca el va vedewinking