| andreea_2295 a întrebat:

Cum pot sa imi uit fostul prieten? Ma ajuta cineva si pe mine, Va rog!

>:X:*big grin

5 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

De cate ori iti vine sa te gandesti la el, da drumu la muzica, la tv, suna pe candva etc.nu ii mai dedica nicio secunda din viata ta!

| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Uneori iti face bine sa vorbesti cu cineva prin ce treci, sa te descarci.Depinde si cat timp ai stat cu el.Incearca sa gasesti un alt baiat cu care sa stai(chiar daca nu esti innebunita dupa el) si cel putin cand esti langa el nu te vei mai gandi la ex.

| Damian a răspuns:

Eu

| claudiea79 a răspuns:

Simplu iti cauti alt prieten care sa iti placa si sa il placi/

| Annie_3559 a răspuns:

Hmm, usor sa dau sfaturi dar mai greu de practicat.[totusi]Iesi cu prietenii in oras, uitate la tv, fa ce-ti place, nu te mai gandi la el si ai sa vezi ca peste ceva timp o sa apara alt baiat in viata ta. Pana la urma aproape totul se uita daca vrem.Succes:*Bye Byehappy