| anonim_4396 a întrebat:

Am 11 ani si inca nu am primit primul meu sarut(astept baiatul potrivit)
si pentru viitor, la ce varsta ar trebui sa-mi pierd virginitatea?

FUNDA

Răspuns Câştigător
| alexandru921994 a răspuns:

16-17 ani daca o pierzi mai devreme vei fi vazuta cam nasol prin ochii baietilor

8 răspunsuri:
| MasterYoda a răspuns:

Tie nici nu ti-au crescut tatele si deja te gandesti la sex... vai de capul tau!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sarutul trebuia sa il primesti la 7 ani :X
Virginitatea trebuia sa o pierzi la 10 :X
Vezi ca ai ramas in urma laughing
Stiu pe o fata care are 18 ani si inca e virgina, nu sa sarutat cu nici un baiat, dar tu la 11 ani deja iti trebuie?
Ma ingrozesc unele fete, de aceea is eu tat singur, decat cu astfel de disperate laughing

| youaremyfavouritecolour a răspuns:

Doamne fereste de acum, da ce ti se pare ca ai 30 de ani(heloo ai 11ani)of..nu pot sa-mi imaginez ce gandesc unele fete

| ÎmiPlaceDeMăta a răspuns:

Nici nu ai sărutat și te întrebi deja când să-ți pierzi virginitatea, la 11 ani. Auzi, dacă tot aștepți băiatul potrivit pentru primul sărut, să nu cumva să crezi că trebuie să ajungi mai departe!

| Adriana a răspuns:

Sincer la 11 ani ar trebui sa te preocupe alte lucruri, nu la ce varta sa te saruti si sa faci sex prima data, nu am nimic impotriva ca vrei sa te informezi despre asta, dar este prea devreme pentru a pune in practica...

| denisadenisa23 a răspuns:

Mai zau ca nu te inteleg zici ca nu ti-ai primit primul sarut dar iti faci deja planuri de deflorare stai draga mea cuminte si citeste o carte mai bine

| suntofata a răspuns:

Si cand ar trebui sa imi primesc primul meu sarut?(am uitat sa scriulaughing

| antoniogrs a răspuns:

Daca vrei vin maine la tine si ne futem...si iti pierzi virginitatea. spune-mi unde stai